Volanie hlbín Duše (aura-sprej 50 ml)

25,00  s DPH

Aura-sprej VOLANIE HLBÍN DUŠE v sebe nesie a pripomína energie Lemúrie a Atlantídy. Očisťuje a chráni tvoju auru a tvoju dušu pozýva k zahĺbeniu a rozpamätaniu sa.

2 na sklade

Aura-sprej VOLANIE HLBÍN DUŠE v sebe nesie a pripomína energie Lemúrie a Atlantídy. Očisťuje a chráni tvoju auru a tvoju dušu pozýva k zahĺbeniu do seba a rozpamätaniu sa na svoju cestu a svoje dary.

Dávne civilizácie Lemúrie a Atlantídy boli úzko späté s oceánom, kryštálmi a vodnými bytosťami. Úroveň vedomia duší, ktoré vtedy žili, bola rozvinutejšia, láskavejšia a vnímavejšia. K sebe a aj k sebe a prírode navzájom. Vnímali a ctili si JEDNO-tu. Morské vlny z nás obmývajú všetko, čo nám už neslúži. Volajú a pozývajú nás k oslobodeniu sa. A oceán nám pripomína, že v jeho hĺbkach sídli múdrosť presahujúca ľudskú skúsenosť. Súčasnými poslami a ochrancami vedomia Lemúrie a Atlantídy sú veľryby a delfíny. Cítiš s nimi spojenie?

Aura-sprej VOLANIE HLBÍN DUŠE obsahuje esencie majestátnej a nehyplnej bielej ruže, mandľového oleja, esenciálnych olejov santalového dreva, palmy ružovej, citrusov a kvetu ylang-ylang. Obohatený je mixom kryštálov lapis lazuli, akvamarín, ruženín, krištáľ a ametyst. Ukotvuje v tvojej aure múdrosť, láskavosť, slobodu a božský pocit jedno-ty.

VÔŇA: svieža, jemne sladko-citrusová so zemitými tónmi
OBJEM: 50 ml

LIMITOVANÁ EDÍCIA: Dostupné sú posledné 3 kusy aura-sprejov a viac už nebude.

Kategórie produktu