MEDITÁCIA: Objatie materinskej lásky

25,00  s DPH

Si láska. Si dokonalé božie dieťa.

Mám záujem o záznam

Meditácia “Objatie materinskej lásky” je venovaná všetkým bytostiam, ktoré si potrebujú pripomenúť, že bezpodmienečná, plne prijímajúca a podporujúca materinská láska je všadeprítomná, je tu jej dostatok pre každého. Aj pre teba, stačí sa jej otvoriť 🤍

Láska je všade okolo nás, je všetkým prístupná.
Vždy tu bola, je a bude. Je nekonečná.
Dovoľ jej rásť vo svojom srdci ako keď rozkvitá ruža.

Počas cca 35-minútovej meditácie sa stretneme s Veľkou Kozmickou Matkou a prepojíme sa aj s Matkou Zemou – Gaiou. Si dieťa hviezd. Prinášajúce na Zem svoje dary. Dovoľ božskej matke, aby ťa objala. Prijmi jej bezpodmienečnú lásku. Vpusť ju do svojho srdca. Dovoľ jej, aby z tvojho energetického systému odniesla strach, obavy, ľútosť, hanbu a vinu. Polož ich na jej oltár. Si láska. Si dokonalé božie dieťa.

Meditáciu “Objatie materinskej lásky” si môžeš zadovážiť ako audio nahrávku obohatenú o workbook s príslušnými mindfulness cvičeniami.

Po objednávke a jej uhradení Ti na email, zadaný v objednávke, pošleme audio-nahrávku meditácie vo formáte mp3. Rovnako obdržíš aj PDF workbook s mindfulness cvičeniami, ktoré Ti pomôžu integrovať a ukotviť prežité transformačné energie.

✨Si láska.
Si dokonalé božie dieťa.
✨

Kategórie produktu