MEDITÁCIA: Uvoľnenie karmy

25,00  s DPH

Energia Karmy harmonizuje a napĺňa Vesmírny Zákon príčiny a následku, ktorý platí rovnako pre všetkých. Staň sa alchymistom svojho života. Premeň ho na zlato.

Mám záujem o záznam

Mnoho ľudí vníma karmu negatívne a ako trest za niečo, čo v minulosti urobili. Zamyslel/a si sa niekedy nad tým, že Energia Karmy v sebe nesie mnohé dary, ktoré sú na našej ceste nenahraditeľné?

Rovnako mnoho ľudí vníma karmickú ťažobu svojej rodovej línie. Skúsil/a si sa niekedy na svoj rod pozrieť ako na ten najväčší dar, vďaka ktorému máš život? So všetkým pozitívnym aj negatívnym, čo v sebe nesie. Každá inkarnácia je požehnaním, vďaka ktorému môžeme zažívať práve tento život a rozvíjať sa práve tak, ako to naša duša potrebuje. Práve teraz žijeme v dôležitej dobe, keď sa karmické dohody prejavujú veľmi rýchlo a veľmi intenzívne, a to z jediného dôvodu – je na čase ich ukončiť, energeticky uvoľniť a vzájomne si poďakovať za potrebné skúsenosti.

Energia Karmy harmonizuje a napĺňa Vesmírny Zákon príčiny a následku, ktorý platí rovnako pre všetkých. Nik sa mu nevyhne. Karmické lekcie môžu byť náročné, no z pohľadu duše sú zdrojom vzácnych darov – pochopenia, odpustenia, súcitu, tolerancie, harmónie, rešpektu, trpezlivosti a hlavne (seba)lásky. Karmické dohody duší nevytvárame len vtedy, ak sme vykonali alebo si zvolili niečo negatívne. Aj nečinnosť alebo dokonca nevinnosť môže byť zdrojom karmickej skúšky. Ak sa cítiš preťažený/á, zahltený/á traumatickými spomienkami alebo bolestivými skúsenosťami, táto stará energia Ti už viac neslúži a Tvoja duša chce, aby bola uvoľnená a oslobodená. Práve teraz si pripravený/á vzdať sa starých spôsobov bytia, starých príbehov a starých dohôd.

Energia Karmy harmonizuje vesmírnu spravodlivosť. Nik nemôže ujsť pred sebou samým, pred svojími skutkami, voľbami a zvykmi. Zároveň nik iný Ti nemôže odpustiť a oslobodiť Ťa na tak hlbokej úrovni, ako to môžeš urobiť len Ty sám/a. V úvode meditácie začneme relaxačnými dychovými technikami. Počas meditácie spoznáš nový uhoľ pohľadu na Energiu Karmy, ktorý Ti pomôže transmutovať všetko, čo Ti momentálne bráni v posune na Tvojej ceste.

✨Staň sa alchymistom svojho života. Premeň ho na zlato
✨

Po objednávke a jej uhradení Ti na email príde link, z ktorého si stiahneš audionahrávku meditácie a workbook, v ktorom nájdeš sebarozvojové mentoringové mindfulness cvičenia, ktoré Ti pomôžu lepšie pochopiť svoje vnútro a integrovať prežité transformačné energie.

Kategórie produktu