Členstvo

Drahá krásna Duša,

ak si praješ, aby naše energie boli prepojené a v kontakte a ak si otvorená tomu spoznať podobne naladených ľudí, pozývam Ťa stať sa členkou našej komunity.

Čo Ti členstvo prináša?

skupinový koučing a mentoring s mojím profesionálnym vedením

komunitu rovnako naladených úžasných ľudí

každý mesiac tému, ktorej sa budeme venovať z rôznych uhlov pohľadu

každý pondelok tématickú úlohu alebo výzvu pre daný týždeň

raz mesačne spoločný vedený online call

bezpečný a dôverný priestor na zdieľanie svojich vhľadov a otázok

WA chatovaciu skupinku spoločnú so všetkými členmi

meditácie, ktoré inde nenájdeš

občasné bonusové prekvapenia, ktoré inde nebudú k dispozícii

vzájomnú inšpiráciu a motiváciu

priestor a čas pre seba a pre svoj rast

Ako to funguje v praxi?

vyber si členstvo daného mesiaca a urob si registráciu

po uhradení členského poplatku Ti bude aktivované konto a členská zóna

v členskej zóne nájdeš všetky informácie o svojom konte a zároveň všetky aktuálne informácie a oznamy

účasť na online calloch aj plnenie sebarozvojových aktivít je založené na absolútnej dobrovoľnosti a slobode – k zoznamu aktivít sa vieš v členskej zóne kedykoľvek vrátiť

ak sa rozhodneš v členstve nepokračovať, Tvoje konto bude deaktivované

v prípade akýchkoľvek otázok ma môžeš kontaktovať na email info@svitanama.sk a všetko vyriešime

O čom bude skupinový mentoring počas novembra?

Mesiacu november kraľuje sezóna škorpióna, ktorý je symbolom hlbokej transformácie a liečenia. Dokáže nám ukázať tie najboľavejšie zákutia našej duše, ale len preto, aby sme im konečne dopriali svetlo, lásku a (seba)prijatie. Poďme sa spoločne ponoriť do HLBÍN DUŠE.

November

Týždeň 1

Objavenie a objatie svojho tieňa

Týždeň 2

Meditácia uvoľnenia karmy a očista línie predkov

Týždeň 3

Zvedomenie darov rodu

Týždeň 4

Rituál OD-pustenia

Spoločný zdieľací online call v stredu 29.11. o 17:00

Prihlásiť sa môžeš do polnoci utorka 31.10.2023

Teším sa na Teba a na spoločné sebaobjavovanie!

Členstvo november 2023

Staň sa členkou dôvernej a podporujúcej komunity skupinového mentoringu a ponor sa do hlbín svojej duše.

Referencie od členiek

Mne toto členstvo dalo hlavne bezpečný priestor. Priestor, kde môžem rásť, rozvíjať sa, kde nájdem vždy podporu a lásku. Priestor, kde mám možnosť byť sebou v objatí a držaní rovnako naladených žienok. A veľa mi dala aj téma mája. Vzťahy. Uvedomila, ukotvila som si hlavne vzťah k sebe, sebalásku. A tá meditka, ďakujem, je proste super. Ďakujem milovaná, že si nám toto priniesla. Za mňa doživotné členstvo.

Zuski, soundhealerka & kozmetička

Členstvo mi prinieslo vedomý čas so sebou pre seba, sebarozvojové cvičenie ma veľmi bavia a je to jeden z dôvodov, prečo som sa prihlásila, pretože sú rozmanité (sama by som sa takto nad vzťahmi a vecami nezamyslela) a prinášajú uvedomenie smerujúce k vďačnosti za hojnosť, ale aj zrkadlenie, ktoré hrany treba obrúsiť a vyhladkať. Meditka bola super a som vďačná za tento bezpečný kruh dušiniek, odovzdávania a príjmania. Ďakujem tebe Liv aj Vám ženy.

Miška, herečka

Prinieslo mi to bezpečný priestor pre sebarozvoj, v máji na zaujímavú tému vzťahy. A teším sa na ďalšie mesiace a ďalšie zaujímavé témy. Odporúčam to každému, kto už nechce len čítať rady a citáty do života, ale kto chce zo sebou naozaj vedome pracovať a zistiť, kto naozaj je, čo mu robí radosť a naopak, čo a kto ho v živote nenapĺňa. A to v naozaj bezpečnom prostredí s ľuďmi, ktorí sú naladení na rovnakej vlnovej dlžke a s úžasnou Liv, tú treba spoznať 🙂 Ďakujem.

Moni, vzácna klientka

Mne sa toto členstvo tak samé vypýtalo, lákalo ma vyskúšať, čo to vlastne obnáša, lebo som vedela, že určite mi bude prínosné. Len som nevedela ako. Konečne som mala “motiváciu” si reálne sadnúť a pouvažovať nad vecami v danej téme. Človek si ten čas len tak asi nevyhradí a je super, že si medzi sebou takto v skupine vieme zazdieľať rôzne pohľady na jednu a tú istú vec, lebo práve aj vďaka zdieľaniu rastieme. Nie len čo sa týka vlastného uhla, ale zároveň vidieť veci aj z iných perspektív. Prvý mesiac mal byť pre mňa takou “ochutnávkou” a ani som sa nenazdala a už sa teším na ďalšie. Ďakuem Livka, za to, čo robíš.

Sandra, soundhealerka