O mne

Prečo to robím?

Vnímam ako dôležité nahlas hovoriť o tom, že čisto racionálna produktivita a “hra na výkon” nevedie k uspokojeniu, vnútornému naplneniu a ani ku šťastnému životu. Duchovný rozmer bytia prežíva každý po svojom. Slobodne a často mimo akýchkoľvek náboženských či filozofických konceptov. A podobne to mám aj ja sama. Som presvedčená o tom, že nastal čas vedomého prepojenia ľavej a pravej hemisféry, rozumu a srdca, vedy a duchovna.

Kto som?

Bytosť skúmajúca život na Zemi. Rovnako ako Ty. Z pragmatickej sféry mám vyštudované dve vysoké školy, dlhé roky som chodila do “klasickej kancelárskej práce” v kreatívnom biznise. Nadobudnuté zručnosti už od roku 2018 využívam pri biznis lektorovaní a mentorovaní. Od začiatku roka 2021 sa ako mentorka venujem aj sebapoznaniu a sebarozvoju.

Od životnej vášne ku certifikáciám

Osobnostnému a duchovnému sebarozvoju sa venujem už vyše 15 rokov. Svoju prvú meditáciu som zažila ako 6-ročná so svojou mamkou na kurze jógy pre matky s deťmi. Dotyk vnútorného sveta vo mne ostal dodnes. Aj preto som absolvovala akreditované certifikované výcviky pre vedenie individuálnych aj skupinových meditácií, zastrešené Complementary Therapists Accredited Association (CTAA). Neskôr som prešla aj ďalšími akreditovanými výcvikmi, aby som svojím klientom bola schopná poskytnúť profesionálne sprevádzanie na čo najvyššej úrovni. Nastúpiť na cestu svojej duše a plne dôverovať procesu a svojej intuícii je krásny stav bytia a považujem za dôležité, aby človek ostal bdelým k dosahu svojich krokov, obzvlášť pri práci s ľuďmi.

A tak vznikla Svitanama

Pôvodne lifestylová vášeň sa postupom času preklopila do certifikovaného vzdelávania sa a práce s ľuďmi na profesionálnej úrovni. Milujem témy sebapoznania a sebarozvoja. A viem, aké to je náročné vydať sa na cestu sebapoznania a vedomej zmeny svojho života. S radosťou, pokorou a láskou svoje skúsenosti, vedomosti a prežitky na vlastnej koži odovzdávam ďalej – inšpirujúcou, motivujúcou a transformačnou formou. S dôrazom na praktické uplatnenie v každodennom živote. Zároveň mám za sebou klasickú manažérsku a leadership kariéru v kreatívnom biznise, kde som sa podieľala aj na strategickom plánovaní. A aj vďaka tomu som presvedčená, že nastal čas vedomého prepojenia ľavej a pravej hemisféry, rozumu a srdca, vedy a duchovna. Pri spolupráci s klientmi eklekticky prepájam pragmatické sebarozvojové techniky a vedecky overené poznatky so spiritualitou, intuíciou, podvedomím a prácou s energiou.

Mgr. Lívia Svitana

Za profesionálne fotografie ďakujem
Dana Ščasná Photography

Certifikácie & Prax

Jan 2023

Thetahealing, BasicDNA

2022

Anjelská liečiteľská terapia čakier, lektorka Ros Place

2022

Galactic Soul Journey & DNA Activation Codes

2022

Akashic Records Master, lektor Prof. Krishna N. Sharma, Ph.D.

Jan 2021

Tvorba meditácií, workshopov a mentoring

2020

Chakra healing practitioner kurz

2020

Meditation teacher kurz

2020

Meditation teacher, akreditované CTAA

2017

prvé sebarozvojové eventy a individuálne konzultácie

2010 – 2017

Individuálne učenie a prax