Referencie

Mne toto členstvo dalo hlavne bezpečný priestor. Priestor, kde môžem rásť, rozvíjať sa, kde nájdem vždy podporu a lásku. Priestor, kde mám možnosť byť sebou v objatí a držaní rovnako naladených žienok. A veľa mi dala aj téma mája. Vzťahy. Uvedomila, ukotvila som si hlavne vzťah k sebe, sebalásku. A tá meditka, ďakujem, je proste super. Ďakujem milovaná, že si nám toto priniesla. Za mňa doživotné členstvo.

Zuski, soundhealerka & kozmetička

Členstvo mi prinieslo vedomý čas so sebou pre seba, sebarozvojové cvičenie ma veľmi bavia a je to jeden z dôvodov, prečo som sa prihlásila, pretože sú rozmanité (sama by som sa takto nad vzťahmi a vecami nezamyslela) a prinášajú uvedomenie smerujúce k vďačnosti za hojnosť, ale aj zrkadlenie, ktoré hrany treba obrúsiť a vyhladkať. Meditka bola super a som vďačná za tento bezpečný kruh dušiniek, odovzdávania a príjmania. Ďakujem tebe Liv aj Vám ženy.

Miška, herečka

Prinieslo mi to bezpečný priestor pre sebarozvoj, v máji na zaujímavú tému vzťahy. A teším sa na ďalšie mesiace a ďalšie zaujímavé témy. Odporúčam to každému, kto už nechce len čítať rady a citáty do života, ale kto chce zo sebou naozaj vedome pracovať a zistiť, kto naozaj je, čo mu robí radosť a naopak, čo a kto ho v živote nenapĺňa. A to v naozaj bezpečnom prostredí s ľuďmi, ktorí sú naladení na rovnakej vlnovej dlžke a s úžasnou Liv, tú treba spoznať 🙂 Ďakujem.

Moni, vzácna klientka

Mne sa toto členstvo tak samé vypýtalo, lákalo ma vyskúšať, čo to vlastne obnáša, lebo som vedela, že určite mi bude prínosné. Len som nevedela ako. Konečne som mala “motiváciu” si reálne sadnúť a pouvažovať nad vecami v danej téme. Človek si ten čas len tak asi nevyhradí a je super, že si medzi sebou takto v skupine vieme zazdieľať rôzne pohľady na jednu a tú istú vec, lebo práve aj vďaka zdieľaniu rastieme. Nie len čo sa týka vlastného uhla, ale zároveň vidieť veci aj z iných perspektív. Prvý mesiac mal byť pre mňa takou “ochutnávkou” a ani som sa nenazdala a už sa teším na ďalšie. Ďakuem Livka, za to, čo robíš.

Sandra, soundhealerka

Thetahealing bol úžasný zážitok a veľmi mi to pomohlo v mnohých oblastiach, ktoré som riešila. Cítim sa inak, niečo sa určite zmenilo, je to také zvláštne, ale vo veľmi dobrom. Zdravotne mi je lepšie.

Monika K., klientka

Session bola hlboko očistná a liečivá. Veľkú časť času mi stekali slzy po lícach a cítila som sa na konci ľahko, až unavene. Som šťastná, že sme sa spojili a cítim, že terapie s tebou mi budú nápomocné.

Katka B., zakladateľka značky

Som veľmi vďačná za naše sessions. Otvára mi to nové brány do vlastného vedomia a zlepšuje pohľad na moje vlastné situácie. Lepšie spím, lepšie reagujem, mám oveľa menej stresu. Ďakujem.

Barbora L., lekárka

Mentoringový program ČaroŽeny bol pre mňa čarovný. Bezpečný, inšpiratívny, láskavý priestor na zdieľanie, za ktorý som veľmi vďačná. Veľmi ma bavili cvičenia na doma. Meditácie a aktivácie, urobiť si vďaka nim čas pre seba a ísť hlbšie, to mi pekne vymasírovalo a vyhladkalo dušu aj čakry aj vnútorné dieťa aj ženstvo. Úplne kvitujem, že máme možnosť sa vracať k materiálom, vraciam sa k meditkám. Vďaka ČaroŽenám poznám svoje dary, viem lepšie narábať/pomenovať emócie a odkiaľ prichádzajú a tiež mi to pomáha vo vzťahu k iným ľuďom a ich emóciam. Ohľadom smerovania viem kým chcem a kým nechcem byť. Program si podľa mňa veľmi umne, s citom a láskou postavila.

Michaela F., herečka

To, čo odovzdávaš ľuďom je neoceniteľné, kvalitatívne im meníš životy k lepšiemu, toto je skutočné poslanie. Čaroženy boli absolútne vystúpenie z komfortnej zóny. Nežným a jemným spôsobom si mi pomohla odhaliť a zvedomiť mnohé (aj skryté) rany na duši aj nevedomé programy a započať cestu ich liečenia a transformácie. Tvoje meditácie sa ma osobitne hlboko dotkli. Meditácia kvantovania bola za mňa nóvum a rozšírila moje vedomosti aj hranice meditácie. Livka, skutočne klobúk dole za Tvoje všetky poznatky, za implementáciu “duchovna” do bežného, reálneho života, ktorý žijeme, veľký obdiv k Tvojim odpovediam, ktoré niesli veľkú múdrosť, nadhľad a životnú skúsenosť, napriek tomu, že si mladá žena (ale ja viem, že máš starú dušu).

Čarovná anonymná duša, právnička

Skutočnú hodnotu Čarožien ťažko opísať slovami. Tvoj program bol vyvstavaný s tak úžasnou láskou a rešpektom ku každej jednej z nás, že okrem iného mi to otvorilo dvere k hlbšej láske, sebaláske a rešpektovaniu seba a iných. Samozrejme, prišli aj plačky, ale ten prechod vhľadmi a uvedomeniami bol v takej láske, úcte a rešpekte k sebe, že to neboli dlhé trápenia a zmeny boli doslova okamžité. A toto vnímam ako najväčšiu hodnotu. okamžitá prax, okamžité zmeny… V láske a podpore. Žiadne nepochopitelné, nič nedávajúce rady, ale zrozumiteľné návody a kroky, ako byť v súlade so sebou, svojimi darmi a byť čarovná. Čarovne si vytvoriť realitu, čarovne sa podporovať a rešpektovať.

Zuski M., kozmetička & soundhealerka

Čarozeny na mňa vplývali veľmi láskavo a zároveň veľmi transformačne. Tvoje meditácie sú pre mňa jedinečné. Aj za baby a ich zdieľania som veľmi vďačná. Vždy som si v nich našla aj niečo pre seba. Je toho veľa, vedela by som písať aj dve hodiny, čo všetko mi to prinieslo, ale v jednoduchosti je krása a ja som Ti jednoducho len tak veľmi vďačná. A aj sebe, že som vypočula volanie mojej duse.

Barbora K., blogerka

Pri mentoringovom programe Čaroženy som si nevedela predstaviť, aké to bude v skupinke s úplne cudzími ženami, ale bolo to úžasné. Veľmi sa mi páčilo, ako sme sa vzájomne podporovali a motivovali, aj keď sme sa predtým vôbec nepoznali. Bolo v tom určité čaro dôvery a pochopenia, že v otázkach a pochybnostiach vlastného vývoja nie sme sami. Liv, si úžasná mentorka. Program bol vedený zrozumiteľne, profesionálne a hlavne s nohami na zemi, ale s otvoreným srdcom. Programom sa posilnila moja viera v seba a vo svoje schopnosti. Preliečila som si pár boľačiek z minulosti. Za mňa určite odporúčam a teším sa na pokračovanie.

Monika K., klientka

Livka, ďakujem krásne, postupne všetko vstrebávam. Individuálne sedenie bolo krásne, upokojujúce, dôverné aj povzbudzujúce a veľmi pomáhajúce. Ďakujem, že si, ďakujem, že som stretla takú dušu.

Petra J., podnikateľka

Po mentoringu mám jasnejší pohľad na to, ako a kam smerovať, bolo úžasné, ako všetko do seba zapadalo a keď si to zhrniem, úplne mi to celé dáva zmysel a taký väčší kľud do života a do rozhodnutí. A energia počas sedenia, to je niečo, čo si určite ešte rada zopakujem. Celý výklad aj mentoring so mnou veľmi rezonoval a ešte dlho z neho budem čerpať. Obdivujem, koľko vedomostí a poznania máš v sebe a ako ich dokážeš ďalej podávať a odovzdávať.

Jana B., klientka

Ďakujem za meditáciu Spoznaj svoje vnútorné dieťa, plakala som, je krásna. A znova som počúvala výklad od teba a stále tam nachádzam nové a nové veci. To spoznanie svojej duše je úžasné. Úplne sa teším z toho, že som si nechala urobiť tento výklad a som ti nesmierne vďačná.

Jarka V., klientka

Meditácia bola naozaj krásna. Citila som veľkú energiu, neviem to veľmi ani slovami opísať. Cítila som sa kompletnejšia ako keby to bolo to, čo mi chýbalo a ešte viac som si uvedomila, ako sa milujem a celé to bolo sprevádzané takým nezastaviteľný plačom a vďačnosťou. Veľmi ti dakujem, že som mohla byt tohto súčasťou. Určite sa ešte niekedy pripojím.

Emma K., študentka