JESEŇ 2023: Ženské kruhy v Soul essence, Bratislava

Drahá krásna žena,
zo srdca ťa pozývam na ženský kruh

Oslava a ocenenie SEBA 

Ženský kruh sa bude konať presne na posledný tohtoročný SUPERSPLN v piatok 29.9. o 18:00 v Soul essence v Bratislave. V bezpečnom a dôvernom priestore sa zameriame na uznanie a pochopenie svojich emócií, na precítenie vďačnosti a znovuobjavenie svojej sebahodnoty ✨

Aká bude energia splnu?

V piatok 29.9. nastane Superspln Mesiaca v Baranovi, ktorý nazývame Harvest Moon (Mesiac zberu úrody). Energie splnu nám pomôžu pochopiť všetky naše emócie a nazrieť na ne optikou sebaocenenia. Poďakujeme sebe aj Matke Zemi za to, kam sme sa dostali a čo všetko sme už zvládli. Znovuobjavenie a zvedomenie svojej sebahodnoty bude novou štartovacou čiarou pre všetky zmeny, ktoré nás čakajú v najbližšom období ✨

Na ženskom kruhu ťa čaká

Jedinečná a neopakovateľná spoločnosť podobne naladených žien a dôverný, bezpečný priestor v našej svätyni Soul essence, kde sa budeš cítiť uvoľnene, prijato a príjemne.

Počas vedenej meditácie ťa budem doprevádzať liečivými tónmi a prevediem ťa zahĺbením sa do seba. Proces thetahealingu ti pomôže objaviť a uvoľniť všetky nespracované emócie, ktoré ti už viac neslúžia a brzdia ťa na tvojej ceste. Odstránime všetky limitácie brániace ti v tom, aby si sa uzrela vo svojej plnej sile a kráse. A z tohto bodu seba-uvedomenia dokázala fungovať v každodennom živote.

rituálnej časti ženského kruhu nás čaká symbolická oslavná hostina a vzájomné zdieľanie, počas ktorých v sebe ukotvíme prežité energetické liečenie a znovuobjavenú osobnú silu.

Kedy a kde?

Supersplnový ženský kruh “OSLAVA A OCENENIE SEBA”
sa bude konať v piatok 29.9. o 18:00 do približne 20:00.Miesto konania je Soul essence na adrese Ventúrska 3, Bratislava.Energetická výmena je 40 eur. Kapacita miest je limitovaná, preto je potrebné sa prihlásiť vopred v našom rezervačnom systéme.

Drahá, teším sa na teba a na magic, ktorý spoločne vytvoríme 🤍

S láskou a radosťou, Liv