Otváracia ceremónia v SOUL ESSENCE

Drahá krásna žena,
zo srdca ťa pozývam na 

Otváraciu ceremóniu v SOUL ESSENCE

Soul Essence je nový priestor v centre Bratislavy, je to svätyňa našich duší a svoje brány slávnostne otvorí vo štvrtok 20.7. o 18:30. Otváracia ceremónia bude zasvätená téme
“SI DOSŤ. A vždy si bola”  ✨

Aká bude otváracia ceremónia?

Prvýkrát ťa pozývame do energeticky vyladeného a s dušou dizajnovaného priestoru SOUL ESSENCE na Ventúrskej 3 v Bratislave, kde sa budeme pravidelne stretávať, meditovať, liečiť, spoznávať a rozvíjať. Je to naša svätyňa. Je to priestor bezpodmienečnej lásky, prijatia a podpory. Je to wellness pre tvoju dušu, myseľ aj telo. Prežitkovo v každej z nás ukotvíme vedomie, že všetky naše emócie, všetky naše stránky a všetky naše prejavy sú v poriadku presne tak, ako práve teraz sú. Že všetko, čo sa udialo, presne takto malo byť. Bezpodmienečné prijatie súčasnej situácie je nevyhnutným bodom na našej ceste za vysnívaným životom. Zámerom ceremónie je absolútne seba-zmierenie. A otvorenie sa seba-láske vo svojom srdci. Drahá, SI DOSŤ. A vždy si bola.

Na otváracej ceremónii ťa čaká

úvodné zoznámenie a catering
vedená meditácia v napojení na Zdrojovú energiu
soundhealing a gongy
vedomé kvantovanie tvojho osobného zámeru
vzájomné zdieľanie

Kedy a kde?

Otváracia ceremónia zasvätená téme “SI DOSŤ. A vždy si bola” bude prebiehať vo štvrtok 20.7. od 18:30 do cca 21:00 v SOUL ESSENCE na Ventúrskej 3 v Bratislave.

Energetická výmena je LEN TERAZ dobrovoľná vo výške 20, 30 alebo 40 eur. Môžeš si nacítiť, koľko si momentálne môžeš dovoliť a nakoľko si otvorená hojnosti. Informácie o platbe budú upresnené prihláseným krásnym dušiam emailom. 

Kapacita miest je z kapacitných dôvodov limitovaná na 15 osôb, preto je potrebné sa prihlásiť vopred v našom rezervačnom systéme.

Drahá, teším sa na teba a na magic, ktorý spoločne vytvoríme 🤍

S láskou a radosťou, 
Liv & Soul Essence