Ženský kruh: Motýlia ceremónia, 30.8. (spln), Bratislava

Drahá krásna žena,
zo srdca ťa pozývam na

Motýliu ceremóniu 

Ženský kruh, počas ktorého si doprajeme aj čajovú ceremóniu s Motýlím čajom, sa bude konať presne na SUPERSPLN v stredu 30.8. o 18:00 v Soul Essence v Bratislave. V bezpečnom a dôvernom priestore sa zameriame na zahĺbenie do svojho vnútra, na nadobudnutie jasnosti, na očistenie svojej aury a uvoľnenie všetkého, čo nám už v živote neslúži ✨

Aká bude energia splnu?

V noci zo stredy na štvrtok nastane Superspln Mesiaca v Rybách, ktorý nazývame Blue Moon (Modrý mesiac). Bude to najbližší, najväčší a najjasnejší Spln roka 2023. Superspln sa odohráva raz za dva a pol roka a najbližší augustový nás čaká až v roku 2037.

Ryby ako citlivé vodné znamenie a posledné znamenie zverokruhu prinesú energiu mimoriadne vhodnú na ponorenie sa do hĺbok svojej duše. Reprezentujú zrelosť, nadobudnutú múdrosť a životnú skúsenosť a pozývajú nás k sebareflexii z tohto bodu. Druhý augustový Spln nám ako hladina jazera odzrkadlí naše emócie, túžby a odkazy našej duše. Posilní vnímanie našej intuície a pomôže nám nadobudnúť JASNOSŤ v tom, čo pustiť ✨

Na ženskom kruhu ťa čaká

Jedinečná a neopakovateľná spoločnosť podobne naladených žien a dôverný, bezpečný priestor v našej svätyni Soul essence, kde sa budeš cítiť uvoľnene, prijato a príjemne.

Na úvod si doprajeme čajovú ceremóniu s Motýlím čajom 🦋 Motýlí čaj (Clitoria ternatea) je čisto prírodný, bylinný jednodruhový čaj, ktorý napomáha s uvoľnením mysle, poodstúpením od svojich myšlienok a podporuje lucidné snívanie. Známy je svojou podmanivou modrou farbou (Blue Moon 🦋), chuť je podobná jemnejšiemu zelenému čaju, nie je prehnane horký alebo nijak podobne nepríjemný. 

Počas vedenej meditácie ťa prevediem zahĺbením sa do seba, podobne ako keď sa húsenica zaobalí do kokónu a pripravuje sa na svoju motýliu transformáciu. Proces thetahealingu ti pomôže objaviť a uvoľniť všetky limitujúce presvedčenia a nespracované emócie, ktoré ti už viac neslúžia a brzdia ťa na tvojej ceste. 

V rituálnej časti ženského kruhu si vyrobíš a nakvantuješ vlastné vydymovadlo, ktoré si vezmeš domov a ešte niekoľko týždňov po ceremónii ti bude nápomocné pri energetickej očiste tvojej aury (cena materiálov je zohľadnená v cene vstupného).

Kedy a kde?

Supersplnový ženský kruh “MOTÝLIA CEREMÓNIA🦋
sa bude konať v stredu 30.8. o 18:00 do približne 20:00.

Miesto konania je Soul essence na adrese Ventúrska 3, Bratislava.

Energetická výmena je 45 eur. Kapacita miest je limitovaná,
preto je potrebné sa prihlásiť vopred v našom rezervačnom systéme.

Drahá, teším sa na teba a na magic, ktorý spoločne vytvoríme 🤍

S láskou a radosťou, Liv