MEDITÁCIA: Spoznaj svoje vnútorné dieťa

25,00  s DPH

Si žiarivá hviezda. Nenesieš vinu za správanie rodičov. Tvoje dogmy sú len malé vety. Nevypovedajú nič o tvojej hodnote. Nebojuj so sebou.

Mám záujem o záznam

Aký vzťah máš so svojím vnútorným dieťaťom? Vnímaš ho? A vieš, akú rolu zohráva v tvojom dospelom živote? Poď, stretneme sa s ním ✨

Pojem “vnútorné dieťa” označuje tú časť osobnosti, ktorá sa nám formuje do 6. roku a je naším základom počas celého života. Máme ho všetci. Vnútorné dieťa má v sebe zapísané všetky naše skúsenosti, myšlienky, presvedčenia a túžby. Nesie v sebe všetky spomienky, keď sme sa smiali, slobodne radovali a šantili, ale aj keď sme sa cítili nevypočutý a odstrčený.

Pokiaľ dieťa vyrastá v harmonickej rodine a cíti sa vo svojom domove bezpečne, vypestuje si tzv. Pradôveru. Pradôvera je v psychológii označením stavu hlboko zakorenej dôvery v seba, v život a voči ostatným ľuďom. Je to teplo domova, ktoré nosíme v sebe a vďaka tomu sa cítime vo svete bezpečne. S pradôverou vnímame svoju sebahodnotu a sebadôveru a nemáme potrebu hľadať potvrdenia v okolí. Nehľadáme svoj vnútorný domov vonku. Pradôvera je domov v nás. Je to naša vnútorná opora a ochrana.

Približne 30-minútová meditácia “Spoznaj svoje vnútorné dieťa” je zameraná na stretnutie so svojím vnútorným dieťaťom, jeho spoznanie a odhalenie negatívnych dogiem, ktoré nám boli ako deťom opakované natoľko, že sa zapísali do nášho podvedomia a ktoré aj v dospelosti kryvia náš pohľad na realitu bez toho, aby sme si to uvedomovali. Nosíme ich v sebe všetci. A je na čase si ich zvedomiť a v láske rozpustiť.

 

✨Memento meditácie✨
Si žiarivá hviezda.
Nenesieš vinu za správanie rodičov.
Tvoje dogmy sú len malé vety.
Nevypovedajú nič o tvojej hodnote.
Nebojuj so sebou.

 

Po objednávke a jej uhradení Ti na email, zadaný v objednávke, pošleme audio-nahrávku meditácie vo formáte mp3. Rovnako obdržíš aj PDF workbook s mindfulness cvičeniami, ktoré Ti pomôžu integrovať a ukotviť prežité transformačné energie.

Kategórie produktu